Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Eau de Cologne Geo. F. Trumper Geo. F. Trumper dla mężczyzn

Eau de Cologne Geo. F. Trumper Geo. F. Trumper dla mężczyzn

Eau de Cologne Geo. F. Trumper Geo. F. Trumper dla mężczyzn Zdjęcia Eau de Cologne Geo. F. Trumper Geo. F. Trumper dla mężczyzn Zdjęcia

Eau de Cologne Geo. F. Trumper marki Geo. F. Trumper to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Eau de Cologne Geo. F. Trumper został wydany w 1989 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, cytrusy, cytryna amalfi, kwiat pomarańczy, rozmaryn, neroli i nuty drzewne.

Bergamotka Cytrusy Cytryna Amalfi Kwiat pomarańczy Rozmaryn Neroli Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Cologne Geo. F. Trumper by Geo. F. Trumper.

Eau de Cologne Geo. F. Trumper Recenzje Perfum

kjgeneral
kjgeneral

Kolońskość z lekko mydlaną nutą w tle, niestety. Nic nadzwyczajnego, ani odkrywczego. Projekcja taka sobie, trwałość - jeszcze zobaczymy...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Geo. F. Trumper Eau de Cologne Geo. F. Trumper, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Geo. F. Trumper Eau de Cologne Geo. F. Trumper, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Cologne Geo. F. Trumper marki Geo. F. Trumper. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Cologne Geo. F. Trumper marki Geo. F. Trumper reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Moschino Friends Men Dolce&Gabbana Light Blue pour Homme Marc Jacobs Splash - The Grapefruit 2008 Il Profvmo Osmo Scents Citron Sauvage Frederic Malle Bigarade concentree Demeter Fragrance Earl Grey Tea Yves Rocher Trimaran Ormonde Jayne Zizan Kibio Kibio Eau de Parfum 100% Bio Smell Bent Hippie Holidaze Kristel Saint Martin KSM Bourjois Masculine Evasion