Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Astor Cologne Geo. F. Trumper dla mężczyzn

Astor Cologne Geo. F. Trumper dla mężczyzn

Astor Cologne marki Geo. F. Trumper to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Astor Cologne został wydany w 1880 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytryna amalfi, petitgrain, kminek, jaśmin, ambra i drzewo sandałowe.

Cytryna Amalfi Petitgrain Kminek Jaśmin Ambra Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Astor Cologne by Geo. F. Trumper.

Astor Cologne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Geo. F. Trumper Astor Cologne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Geo. F. Trumper Astor Cologne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Astor Cologne marki Geo. F. Trumper. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Astor Cologne marki Geo. F. Trumper reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Alfred Dunhill X-Centric Mypa Madonna Men Giorgio Armani Summer Mania Homme Roger & Gallet Bambou Rocawear 9IX Burberry The Beat for Men Maitre Parfumeur et Gantier Centaure Deborah Fisichella Guerlain Guerlain Homme Intense Truefitt & Hill Freshman L`Occitane en Provence Calanques Mark Birley Mark Birley