Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Genny Noir Genny dla kobiet

Genny Noir Genny dla kobiet

Genny Noir marki Genny to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są petitgrain i kardamon; nutami serca są osmantus, róża, ylang-ylang, irys i jaśmin; nutami bazy są paczula, mech dębowy, labdanum, ambra i piżmo.

Petitgrain Kardamon

Osmantus Róża Ylang-ylang Irys Jaśmin

Paczula mech dębowy Labdanum Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Genny Noir by Genny.

Genny Noir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Genny Genny Noir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Genny Genny Noir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Genny Noir marki Genny. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Genny Noir marki Genny reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Mypa Madonna Nudes 1979 Kiss Avon Anhelo S.T. Dupont S.T. Dupont pour Femme Menard Merefame Marilyn Miglin Mystic Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Dioressence Caron N`Aimez Que Moi Paris Hilton Tease Marbert Scarf Sisley Eau du Soir 2010 Jean Patou Caline Saffron James 'Ume