Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Eterea Genny dla kobiet

Eterea Genny dla kobiet

Eterea Genny dla kobiet Zdjęcia Eterea Genny dla kobiet Zdjęcia

Eterea marki Genny to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Eterea został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurizio Cerizza. Nutami głowy są włoska cytryna, zielona herbata i malina; nutami serca są orchidea, róża damasceńska i jaśmin; nutami bazy są nuty drzewne, ambra, piżmo i wanilia.

Włoska cytryna Zielona herbata Malina

Orchidea Róża damasceńska Jaśmin

Nuty drzewne Ambra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eterea by Genny.

Eterea Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Genny Eterea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Genny Eterea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eterea marki Genny. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eterea marki Genny reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montblanc Femme Individuelle Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Lancetti Etre Special Edition III Jo Malone Blue Agava & Cacao Shaik Opulent Shaik Classic No 33 The Body Shop Neroli Jasmin Al Haramain Perfumes Marwah Donna Karan Cashmere Mist Pure Cashmere Guerlain Les Secrets de Sophie Humiecki & Graef Geste Max Azria BCBGirls Sexy Jacques Fath Expression