Marki » F-H » « Grupy

Gendarme V Gendarme dla mężczyzn

Gendarme V Gendarme dla mężczyzn

żółtych kwiatów

Gendarme V marki Gendarme to perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są cywet i ylang-ylang; nutami bazy są wetyweria, fasolka tonka i bazylia.

Bergamotka Cytryna Amalfi

Cywet Ylang-ylang

Wetyweria Fasolka tonka Bazylia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gendarme V by Gendarme.

Gendarme V Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gendarme Gendarme V, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gendarme Gendarme V, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gendarme V marki Gendarme. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gendarme V marki Gendarme reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Thierry Mugler Le Parfum Harald Gloockler Pompoos With Love for Men Frederic Malle Geranium Pour Monsieur Jean Paul Gaultier Le Male Kilt Halston Halston Man Pacifica Hawaiian Ruby Guava Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Litchi Blossom Tonatto Profumi Anni Venti Cinq Mondes Rituel de Bengalore Puma Animagical Man Laurence Dumont Charmes Secrets: Douce Caresse Amouage The Library Collection Opus IV