Marki » F-H » « Grupy

Gendarme V Gendarme dla mężczyzn

Gendarme V Gendarme dla mężczyzn

żółtych kwiatów

Gendarme V marki Gendarme to perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są cywet i ylang-ylang; nutami bazy są wetyweria, fasolka tonka i bazylia.

Bergamotka Cytryna Amalfi

Cywet Ylang-ylang

Wetyweria Fasolka tonka Bazylia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gendarme V by Gendarme.

Gendarme V Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gendarme Gendarme V, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gendarme Gendarme V, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gendarme V marki Gendarme. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gendarme V marki Gendarme reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Parfums Elite Miss Elite Kenzo L'Eau par Kenzo Eau Indigo pour Femme The Body Shop Zinzibar Keiko Mecheri Crystal D`Ambre DSH Perfumes Le Roi Soleil (The Perfumed Court; Natural) Paolo Gigli Terra Victorio & Lucchino Hombre Profumum Roma Aquae Nobilis Essentially Me Trade Wind Jalaine Silk Ruehl No.925 Ruehl No.925 Tallulah Jane Misae