Marki » F-H » « Grupy

Gendarme V Gendarme dla mężczyzn

Gendarme V Gendarme dla mężczyzn

żółtych kwiatów

Gendarme V marki Gendarme to perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są cywet i ylang-ylang; nutami bazy są wetyweria, fasolka tonka i bazylia.

Bergamotka Cytryna Amalfi

Cywet Ylang-ylang

Wetyweria Fasolka tonka Bazylia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gendarme V by Gendarme.

Gendarme V Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gendarme Gendarme V, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gendarme Gendarme V, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gendarme V marki Gendarme. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gendarme V marki Gendarme reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Vapro International Corvette Red Ulric de Varens Hot! Fragrance Red Paolo Gigli Libeccio Philosophy Falling in Love Issey Miyake L`eau d`Issey Eau D`Ete Summer Edition for Men Demeter Fragrance Holy Water Ulric de Varens Varens Original Spring Tea Maison Francis Kurkdjian APOM Pour Homme Coty La Rose Jacqueminot Loewe Solo Loewe Pop Keiko Mecheri Les Zazous Black Phoenix Alchemy Lab Det. Patric Gleason