Marki » F-H » « Grupy

Gendarme V Gendarme dla mężczyzn

Gendarme V Gendarme dla mężczyzn

żółtych kwiatów

Gendarme V marki Gendarme to perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są cywet i ylang-ylang; nutami bazy są wetyweria, fasolka tonka i bazylia.

Bergamotka Cytryna Amalfi

Cywet Ylang-ylang

Wetyweria Fasolka tonka Bazylia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gendarme V by Gendarme.

Gendarme V Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gendarme Gendarme V, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gendarme Gendarme V, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gendarme V marki Gendarme. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gendarme V marki Gendarme reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Vive Maria Forbidden Fragrance Mis(s) Behave Police Pure Man Slava Zaitsev Autenthic Maroussia Van Gils VG V Keiko Mecheri Crystal D`Ambre Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d`Iris Les Parfums de Rosine Rose d`Homme Pacifica Mediterranean Fig Leslie Blogdett Perfume Diaries Bare Skin Mugler Alien Sunessence Edition Saphir Soleil CB I Hate Perfume Walking in the Air Novae Plus Lady Pink