Marki » F-H » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

7 Sinful Scents Sloth Gendarme dla mężczyzn

7 Sinful Scents Sloth Gendarme dla mężczyzn

7 Sinful Scents Sloth marki Gendarme to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, lima, cytryna amalfi, koniak i kardamon; nutami serca są magnolia i pieprz; nutą bazy jest piżmo.

Bergamotka Lima Cytryna Amalfi Koniak Kardamon

Magnolia Pieprz

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 7 Sinful Scents Sloth by Gendarme.

7 Sinful Scents Sloth Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gendarme 7 Sinful Scents Sloth, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gendarme 7 Sinful Scents Sloth, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 7 Sinful Scents Sloth marki Gendarme. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 7 Sinful Scents Sloth marki Gendarme reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Estée Lauder Pleasures For Men Cacharel Amor pour Homme Sunshine Pal Zileri Lab i-White Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Red Tea & Spices Acqua di Parma Colonia Assoluta In Villa Six Scents Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 James Heeley Cedre Blanc James Heeley Esprit du Tigre Yachtsman Zanzibar Amway Anticipate Brandy Parfums Brandy LR LR Classics Monaco