Marki » F-H » aromatyczne « Grupy

7 Sinful Scents Greed Gendarme dla mężczyzn

7 Sinful Scents Greed Gendarme dla mężczyzn

aldehydowy
wódka

7 Sinful Scents Greed marki Gendarme to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są banan, pieprz, lima i wódka; nutami serca są drzewo gwajakowe, aldehydy i cedr virginia; nutą bazy jest drzewo kaszmirowe.

Banan Pieprz Lima Wódka

Drzewo gwajakowe Aldehydy Cedr Virginia

Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 7 Sinful Scents Greed by Gendarme.

7 Sinful Scents Greed Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gendarme 7 Sinful Scents Greed, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gendarme 7 Sinful Scents Greed, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 7 Sinful Scents Greed marki Gendarme. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 7 Sinful Scents Greed marki Gendarme reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Benetton Benetton White Night Man Yardley Lavander Spa La Perla Grigioperla Attitude Yves Rocher Homme Nature Cattier Eau de Provence Aveda Chakra 7 Bliss Renee L`Eau Givenchy Very Irresistible Fresh Attitude Summer Sorbet Acca Kappa White Moss Animale Chaleur d`Animale pour Homme Max Deville Camera Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (Before)