Marki » F-H » aromatyczne « Grupy

7 Sinful Scents Greed Gendarme dla mężczyzn

7 Sinful Scents Greed Gendarme dla mężczyzn

wódka
aldehydowy

7 Sinful Scents Greed marki Gendarme to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są banan, pieprz, lima i wódka; nutami serca są drzewo gwajakowe, aldehydy i cedr virginia; nutą bazy jest drzewo kaszmirowe.

Banan Pieprz Lima Wódka

Drzewo gwajakowe Aldehydy Cedr Virginia

Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 7 Sinful Scents Greed by Gendarme.

7 Sinful Scents Greed Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gendarme 7 Sinful Scents Greed, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gendarme 7 Sinful Scents Greed, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 7 Sinful Scents Greed marki Gendarme. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 7 Sinful Scents Greed marki Gendarme reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Puma Puma I`m Going Man Benetton Benetton White Night Man Benetton B. Clean Relax Annick Goutal Eau de Lavande Sonia Rykiel Rykiel Homme Fragrances of Ireland Inis Michel Germain Sexual Fresh Pour Homme Adidas Adidas Team Force Julian Rouas Swing Exstasy Night CB I Hate Perfume Burning Leaves Calum Best Calum Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Granville