Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

7 Sinful Scents Envious Gendarme dla kobiet

7 Sinful Scents Envious Gendarme dla kobiet

migdałowy

7 Sinful Scents Envious marki Gendarme to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Nutami głowy są gruszka, mandarynka i bez; nutami serca są kwiat migdałowca, migdał, jaśmin i frezja; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, wiśnia i piżmo.

Gruszka Mandarynka Bez

Kwiat migdałowca Migdał Jaśmin Frezja

Drzewo sandałowe Ambra Wiśnia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 7 Sinful Scents Envious by Gendarme.

7 Sinful Scents Envious Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gendarme 7 Sinful Scents Envious, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gendarme 7 Sinful Scents Envious, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 7 Sinful Scents Envious marki Gendarme. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 7 Sinful Scents Envious marki Gendarme reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Decleor Aromantic Farmacia SS. Annunziata Takis Jacomo Silences IKKS Ikks Woman Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Peppermint John Mac Steed Lady Mac Steed Turquoise Ayala Moriel Charisma Chantecaille Wisteria Jo Malone White Jasmine & Mint Katie Price aka Jordan Besotted Bella Bellissima Perfect Day Mypa Madonna Nudes 1979 Crazy