Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pret a Porter Gattinoni dla kobiet

Pret a Porter Gattinoni dla kobiet

Pret a Porter marki Gattinoni to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pret a Porter został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maarten K.J. Shoute. Nutami głowy są pomarańcza, marakuja, mandarynka, malina, bergamotka, arbuz i cytryna; nutami serca są piwonia, lilia wodna i gardenia; nutami bazy są ambra, piżmo i wanilia.

Pomarańcza Marakuja Mandarynka Malina Bergamotka Arbuz Cytryna

Piwonia Lilia wodna Gardenia

Ambra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pret a Porter by Gattinoni.

Pret a Porter Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gattinoni Pret a Porter, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gattinoni Pret a Porter, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pret a Porter marki Gattinoni. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pret a Porter marki Gattinoni reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan DKNY Red Delicious Police Police Caribbean Memo Inlé Donna Karan DKNY Be Delicious Red Art Pierre Balmain Eau d`Ete de Balmain Summer Emanuel Ungaro Ungaro Party Carolina Gynning Go Girl! Donna Karan DKNY Fresh Blossom Art Limited Edition Ebba Los Angeles Miss Fabienne LR Heidi Klum Me Rance 1795 Helene Clinique Clinique Happy In Bloom 2011