Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Alexia Garage dla kobiet

Alexia Garage dla kobiet

Alexia marki Garage to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza, brzoskwinia i czerwone jabłko; nutami serca są nuty zielone, róża i heliotrop; nutami bazy są piżmo, ambra i wanilia.

Bergamotka Pomarańcza Brzoskwinia Czerwone jabłko

Nuty zielone Róża Heliotrop

Piżmo Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Alexia by Garage.

Alexia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Garage Alexia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Garage Alexia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Alexia marki Garage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Alexia marki Garage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Anna Sui Secret Wish Magic Romance Giorgio Armani Emporio Remix for Her Lanvin Eclat d’Arpège Summer 2007 Versace Versus Time For Pleasure Lanvin Rumeur 2 Rose Esprit Dynamic Life for Her s.Oliver Love 2008 Clean Fresh Laundry O Boticario Ma Cherie Jeans Next Just Pink Bloom Ebba Los Angeles Miss Marisa Tropical Bebe Sheer