Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Alexia Garage dla kobiet

Alexia Garage dla kobiet

Alexia marki Garage to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza, brzoskwinia i czerwone jabłko; nutami serca są nuty zielone, róża i heliotrop; nutami bazy są piżmo, ambra i wanilia.

Bergamotka Pomarańcza Brzoskwinia Czerwone jabłko

Nuty zielone Róża Heliotrop

Piżmo Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Alexia by Garage.

Alexia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Garage Alexia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Garage Alexia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Alexia marki Garage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Alexia marki Garage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Diesel Diesel Zero Plus Feminine Esteban Balade Creole Nicolai Parfumeur Createur Eau Turquoise Ormonde Jayne Frangipani Emanuel Ungaro Ungaro Party B Never Too Busy To Be Beautiful Breath of God Benetton Benetton Rosso Woman Lancome O d`Azur Miller et Bertaux Bois de Gaiac et Poire Adidas Adidas Fresh Escape Esprit Celebration Happy Vibes for Her Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 1 Ananas Sativa