Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

White Amber No.541 Gap dla kobiet

White Amber No.541 Gap dla kobiet

White Amber No.541 marki Gap to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. White Amber No.541 został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, nuty drzewne i bergamotka.

Ambra Nuty drzewne Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Amber No.541 by Gap.

White Amber No.541 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gap White Amber No.541, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gap White Amber No.541, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Amber No.541 marki Gap. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Amber No.541 marki Gap reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Paco Rabanne Ultraviolet Eau D`Italie Bois d’Ombrie Chopard Chopard pour Homme Liz Claiborne Spark for Men By Kilian Cruel Intentions Etro Sandalo Jaguar Jaguar Marc II Loriblu Sensual Seduction Man Montale Full Incense Dorin Un Air d’Arabie Amber Smell Bent Sexy Turtleneck Swiss Arabian Dehn El Ood Сambodi