Marki » F-H » skórzane « Grupy

The Original Gap dla kobiet i mężczyzn

The Original Gap dla kobiet i mężczyzn

skórzany

The Original marki Gap to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. The Original został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak Śliwka, cedr i skóra.

Śliwka Cedr Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about The Original by Gap.

Kapsule Woody
Vetiver Fatal
Single Malt
CH Men Sport

The Original Recenzje Perfum

hasi
hasi

Patrzę na skład, potem wącham rękę i zaczynam sądzić, że niestety zatraciłam umiejętność czytania ze zrozumiemiem. To są zupełnie inne nuty !
Na mnie to mdły ogórek z liściem laurowym (?). Śliwek, skóry w ogóle nie wyczuwam. Nie mogłabym nosić tych perfum.
Trwałość przeciętna, ale w tej sytuacji to dobrze akurat.

Kiszonyogor95
Kiszonyogor95

Dość ciekawy zapach, dostępny za niewygórowaną kwotę. Gdy próbka wpadła mi w ręce, nie spodziewałem się w zasadzie niczego ciekawego. Muszę przyznać, że Gap The Original trochę mnie zaskoczył, na dodatek pozytywnie.
W kompozycji dominuje cedr, połączony z akordem skórzanym. Rzeczywiście, da się wyczuć również coś na kształt kopru, choć ciężko mi jednoznacznie określić tą nutę. Jest również lekka słodycz, ale nie powiedziałbym że to śliwka... Zdecydowanie nie odnalazłem tutaj również woni kiszonych, ani jakichkolwiek innych ogórków - gdyby były to na pewno bym to zauważył (wystarczy spojrzeć na mój nick) :D
Zapach jest linearny, właściwie nie ewoluuje. Muszę natomiast przyznać, że pachnie całkiem interesująco i nigdy nie czułem niczego podobnego, co uznaję za spory atut tej kompozycji. Jest trochę syntetycznie, ale nie w sposób rażący, zresztą w tej kategorii cenowej jest to całkowicie dopuszczalne.
Parametry to kolejny aspekt, którym The Original mnie zaskoczył. Zapach trzymał się na mnie około 7-8h przy umiarkowanej projekcji przez pierwsze ~2 godziny, potem już bliżej skóry.
Gap The Original to perfumy warte uwagi, przede wszystkim dla osób szukających czegoś ciekawego i uniwersalnego za małe pieniądze. Nie zaznaczę opcji lubię/nie lubię, bo zbyt krótko miałem z nimi do czynienia, ale wywarły na mnie całkiem pozytywne wrażenie. Rewelacji nie ma co się spodziewać, ale można poświęcić chwilę na testy :)

Arttemiss
Arttemiss

Na początku kompletnie mi się nie spodobał, ale coś w nim było. Było, intrygowało, irytowało, wracałam więc od czasu do czasu po to by finalnie (w nieziemski wręcz upał) stwierdzić, że jednak jest niezły!

Cedr - o tak, las cały oraz drewno ze świątyni króla Salomona wespół zespół i "do kupy". Skóra - jak już to raczej zamsz pylisty i szorstki, ale równie dobrze może być to mech dębowy w typie kompozycji starszej daty, chociaż nie z gatunku "kopliwych" czy urywających nozdrza. Śliwki - nie no, proszę ja Was, jakie śliwki? I to wszystko? Skądże: jest w The Original jeszcze inny - i nie bójmy się tego głośno powiedzieć - DOMINUJĄCY AKORD. Nawet nad cedrem. WETIWERIA! Bo to wetiweriowiec jest pełną gębą i stąd, wydaje mi się, porównania do ogórków i koprów w recenzjach Szanownych moich Poprzedniczek. Wetiweria - sążnista i kwaskowata, mocna i bezwstydna, lekko tylko ucywilizowana cedrem i ową szorstką pylistością. A takiej wersji wetiwerii to nawet montalowski Red Vetiver pewnie by się nie powstydził... Spuśćmy więc zasłonę milczenia na przyporządkowanie do kategorii "skórzane" i niech nam się wetiweria darzy. Zwłaszcza w upał.

Dyfuzja i trwałość: przeciętne. Jak to mawiają: szału nie ma ale obleci.

perfumeholic88
perfumeholic88

EDIT: Cuda się dzieją, oj cuda, bo z próbki Gap the Original pachnie na mnie tak jak poprzednio napisałam, a z flakonu jest nie do wytrzymania! Jakbym wylała na siebie cały słoik kiszonych ogórków. Kiszonki uwielbiam, ale nie chcę nimi pachnieć! Nie potrafię nosić tego zapachu globalnie, a szkoda.

Przede wszystkim dla mnie to unisex, który sama chętnie bym nosiła. Ja tu żadnej skóry i śliwki nie czuję jeno dużo cedru z jakąś przyprawą i za nic nie potrafię rozgryżć co to. Kojarzy mi się z jesienią, z paleniem liści, z dymem kiedy to czujemy, że zbliża się zima.
Oryginalny i wart poznania.

amanda
amanda

Ciekawy i nietuzinkowy zapach.
Jak najbardziej godny polecenia osobom lubiącym orginalne linie zapachowe.
Delikatnie skórzano mchowy. Mający jakąś nutkę kopru z suszonym, kruchym aromatycznym liściem laurowym , sprawia to wrażenie ciepłego i miękkiego zapachu kojarzącego się z jesienią,dymami,chłodnymi wieczorami.

monika690
monika690

Ten zapach przypomina mi jesień, taką suchą słoneczną koniecznie w brzozowym lesie kiedy opadną liście z drzew. Długo szukałam tego zapachu w perfumach, wysuszone brzozowe liście nagrzane jesiennym słońcem. Być może za te skojarzenia odpowiada cedr wymieszany z aromatem wyprawionej skóry, śliwki nie czuję.

elczyk
elczyk

Piekielnie trwały.
Na mojej skórze rozpoczyna się chłodną miętą, która po chwili łagodnieje by przejść w woń świeżych ogórków posypanych koperkiem. Mija kolejna chwila i utrwala się w bardzo ciekawy, łagodny zapach... właściwie nie wiem czego. Na pewno nie śliwek i nie skóry. Coś przypruszone leciutko cynamonem. Miłe. Bardzo osobliwa, oryginalna kompozycja.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gap The Original, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gap The Original, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum The Original marki Gap. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu The Original marki Gap reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Michal Szulc Sale Perfume 01 The Different Company Sublime Balkiss Viktor&Rolf Spicebomb Hermes Un Jardin En Mediterranee Tom Ford Tobacco Vanille Thierry Mugler Womanity Christian Dior Fahrenheit ScentStory 24 Gold Amouage Amouage Lyric Woman DSQUARED² He Wood Rocky Mountain Wood Torrente L`Or de Torrente Montale Full Incense Laura Biagiotti Roma per Uomo Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Tom Ford Grey Vetiver Tom Ford Sahara Noir Lubin Idole Eau de Parfum M. Micallef Gaiac Antonio Puig Quorum Silver Hermes Elixir des Merveilles