Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Mandarin Jasmine No.094 Gap dla kobiet

Mandarin Jasmine No.094 Gap dla kobiet

Miałem: 2

Mandarin Jasmine No.094 marki Gap to kwiatowe perfumy dla kobiet. Mandarin Jasmine No.094 został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mandarynka i jaśmin.

Mandarynka Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mandarin Jasmine No.094 by Gap.

Mandarin Jasmine No.094 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gap Mandarin Jasmine No.094, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gap Mandarin Jasmine No.094, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mandarin Jasmine No.094 marki Gap. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mandarin Jasmine No.094 marki Gap reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Pleasures Escada Jardin de Soleil Givenchy Very Irresistible Sensual Velvet Marina Marinof C` Est Rien Que du Bonheur L`Erbolario Fioriscuri Mariah Carey M Ultra Pink Girard Lysval DSH Perfumes The Afternoon Weil Fleur De Weil Vicky Tiel Destine Lalique Fleur de Cristal Sanctuary Wild Rose & Violet