Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Heaven Gap dla kobiet

Heaven Gap dla kobiet

Mam: 1

Heaven marki Gap to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Heaven został wydany w 1994 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo i jaśmin.

Piżmo Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Heaven by Gap.

Heaven Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gap Heaven, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gap Heaven, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Heaven marki Gap. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Heaven marki Gap reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Lilia Bella Annayake Hanami Roberto Verino VV Givenchy Insence Ultramarine Ice Cube L`Artisan Parfumeur Fleur de Liane Opus Oils Absinthia Tocca Aqua Profumata Amalfi Smell Bent Little Miss Panda Sarantis B.U. Wild Burberry Burberry Summer for Women 2010 Caswell Massey Newport La Bouquetiere Emotion Celeste