Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Miałem: 1 Chcę: 1

tuberozowy
kokosowy
tropikalny

Coconut Tuberose No. 821 marki Gap to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Coconut Tuberose No. 821 został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza, kokos i cytryna.

Tuberoza Kokos Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coconut Tuberose No. 821 by Gap.

Coconut Tuberose No. 821 Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Pierwszy zapach z tuberozą, taki czysto-tuberozowy, jaki poznałam :)
Bardzo dobrze go pamiętam, jego urok, dziewczęcość, wiosenność, kolorowość.
Pięknie podana tuberoza w połączeniu z kokosem, idealnie połączone.
Żałuję, że jak kiedyś można było te Gapy kupić bez problemu - tak teraz to zakup trochę graniczy z cudem.
To chyba najbardziej dziewczęcy zapach z tuberozą, bo jakąś taką bezpretensjonalność w sobie, dziewczęcy urok, tuberozowa i kokosowa aura ma jakiś taki wydźwięk jakby owocowy, dziwne to, ale tak zapamiętałam odbiór tego zapachu.
Wtedy nie bardzo ogarniałam nuty zapachowe i nie wiedziałam jeszcze, ze to piękno z tego zapachu to właśnie tuberoza.
Poznawszy m.in. tuberozowe Korsy już żyję z tą świadomością :)
Ten Gap zawsze w mojej pamięci perfumeryjnej będzie się jawił jako dziewczęcość, tuberozowe Korsy są kobiece.
Tuberoza+kokos w Gapie, Korsie edt i Datura Noir?
Datura i Kors - kobiecość, momentami przełamana dziewczęcością, GAp przez ten wydźwięk jakby owocowy - zwiewna dziewczęcość, niby subtelne róznice, ale jednak.
Chciałabym znów poczuć ten zapach, na dziś dzień nie oddałabym go.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gap Coconut Tuberose No. 821, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gap Coconut Tuberose No. 821, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coconut Tuberose No. 821 marki Gap. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coconut Tuberose No. 821 marki Gap reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Aroma Fit Oscar de la Renta Red Orchid Calvin Klein Eternity Summer 2007 Anna Sui Dolly Girl Lil` Starlet Victoria`s Secret Dream Angels Desire Mary Kay Velocity Teo Cabanel Julia Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Love So...? So…? Kiss me Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style G Adidas Adidas Moves Pulse Her Christophe Guillarme Le Tapis Rouge