Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

migdałowy
słony
wodny
Close Gap dla kobiet Zdjęcia

Close marki Gap to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Close został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marypierre Julien. Nutami głowy są nuty wodne, sól, cytrusy i migdał; nutami serca są frezja, jaśmin i heliotrop; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, ambra i wanilia.

Nuty wodne Sól Cytrusy Migdał

Frezja Jaśmin Heliotrop

Drzewo sandałowe Piżmo Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Close by Gap.

Close Recenzje Perfum

iris
iris

Przytulne, ciepłe perfumy, pachną świeżością, praniem wysuszonym na słońcu, mydełkiem anyżowo-piżmowym, kobiecością. Sprawiają, że otoczenie "lgnie", są przyjazne, puchate. Idealne na każdy dzień, okazję. Trwałość dość dobra, dużo osób mi mówiło, że pięknie, świeżo pachnę, ale nie jest to cytrusowa świeżość, a właśnie taka kremowa, absolutnie nie sztuczna, z nutką migdałów i wanilii.

Almaria
Almaria

Zapach prześliczny, to prawda. Zgadzam się całkowicie z opiniami dziewczyn. Na początku pięknie soczyście pachnie. Potem robi się cieplutki, puchaty, taki przytulny.U mnie niestety ma jeden wielgachny minus - marna trwałość. Przestaję go czuć dosłownie po 15 minutach ale, co dziwne, pachnie pięknie i dużo dłużej na ubraniach. Śliczny zapach na wiosnę i lato za przystępna cenę.

mamufa
mamufa

na mnie są intensywne, mocne, ciepłe, waniliowo - migdałowe. Używam z przyjemnością w chłodniejsze dni. Nie wyczuwam żadnej lekkiej, kwiatowej ani wodnej nuty. Jak widać, wszystko zależy od tego, jak zapach reaguje i rozwija się na skórze. Doradzam testy przed kupnem

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gap Close, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gap Close, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Close marki Gap. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Close marki Gap reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Banana Republic Alabaster Ralph Lauren Glamourous Daylight Perfect Sense Mane Yu Baldinini Baldinini de Nuit Miya Shinma Kaze CnR Create Capricorn La Prairie Life Threads Silver Bruno Acampora Musc Revlon Downtown Girl Prada Infusion d`Iris Eau de Toilette LR Heidi Klum Dreams Le Labo Belle Du Soir