Marki » F-H » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Gant Summer 2009 Gant dla mężczyzn

Gant Summer 2009 Gant dla mężczyzn

lekko korzenny

Gant Summer 2009 marki Gant to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Gant Summer 2009 został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Frank Voelkl. Nutami głowy są zielone jabłko, liść kolendry, różowy pieprz, yuzu i cedr; nutami serca są bluszcz i lotos; nutami bazy są fasolka tonka, drewno z morza i wetyweria.

Zielone Jabłko Liść kolendry Różowy pieprz Yuzu Cedr

Bluszcz Lotos

Fasolka tonka Drewno z morza Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gant Summer 2009 by Gant.

Gant Summer 2009 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gant Gant Summer 2009, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gant Gant Summer 2009, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gant Summer 2009 marki Gant. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gant Summer 2009 marki Gant reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Carolina Herrera 212 Men a Summer on Ice 2003 Estée Lauder Pleasures For Men Etro Anice Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Red Tea & Spices L`Artisan Parfumeur Tea for Two Gendarme 7 Sinful Scents Rage Adidas Adidas Ice Dive Rasasi Deserve Men Yachtsman Zanzibar Parfumerie Generale Private Collection Un Crime Exotique Madonna Nudes 1979 Pour Homme Mansfield Antonio De Curtis