Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Gant Silver Gant dla mężczyzn

Gant Silver Gant dla mężczyzn

Gant Silver Gant dla mężczyzn Zdjęcia Gant Silver Gant dla mężczyzn Zdjęcia

Gant Silver marki Gant to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Gant Silver został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Richard Herpin. Nutami głowy są bazylia, lima i bergamotka; nutami serca są lawenda, neroli, kardamon i kminek; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, paczula i drzewo kaszmirowe.

Bazylia Lima Bergamotka

Lawenda Neroli Kardamon Kminek

Fasolka tonka Ambra Paczula Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gant Silver by Gant.

Gant Silver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gant Gant Silver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gant Gant Silver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gant Silver marki Gant. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gant Silver marki Gant reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Air-Val International Finding Nemo Comme des Garcons Comme des Garcons Play Cattier Eau du Verger Lulu Castagnette Indomptee Floris Special 127 Linari Vista Sul Mare Davidoff Davidoff Cool Water Men Ice Fresh Lush Cinders DSH Perfumes For the Groom Perfumes Hedoné Eau Mo Pour Gay Keiko Mecheri Mulholland Antonio Miro Colonia