Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Yavana Galimard dla kobiet

Yavana Galimard dla kobiet

Yavana marki Galimard to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Yavana został wydany w 1960 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są goździk (roślina), konwalia i jaśmin; nutami bazy są mech dębowy, ambra i wanilia.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Bergamotka Cytryna Amalfi

Goździk (roślina) Konwalia Jaśmin

Mech dębowy Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yavana by Galimard.

Yavana Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Galimard Yavana, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Galimard Yavana, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yavana marki Galimard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yavana marki Galimard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Robert Piguet Bandit Christian Dior Miss Dior Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Giorgio Armani Armani Privé Cologne Eclat de Jasmin Tom Ford Black Violet L`Erbolario Patchouli Mila Schön `80 Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau de Parfum Dana California Faberlic Alatau Cerruti Nino Cerruti Pour Femme Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense