Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Shantoung Galimard dla kobiet

Shantoung Galimard dla kobiet

tuberozowy
Shantoung Galimard dla kobiet Zdjęcia

Shantoung marki Galimard to kwiatowe perfumy dla kobiet. Shantoung został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, ylang-ylang, tuberoza, drzewo sandałowe, paczula, wanilia i fiołek.

Jaśmin Ylang-ylang Tuberoza Drzewo sandałowe Paczula Wanilia Fiołek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shantoung by Galimard.

Shantoung Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Galimard Shantoung, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Galimard Shantoung, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shantoung marki Galimard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shantoung marki Galimard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bourjois Soir de Paris (Evening in Paris) Narciso Rodriguez Essence Guerlain Aroma Allegoria Aromaparfum Apaisant Loewe I Loewe You Tonight Coach Iris Splash Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Gardenia Petale M. Asam Rose Pacifica Lotus Garden Berkeley Square White Bergamot Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Tamara Charleston Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Music Lush Orange Blossom