Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Shantoung Galimard dla kobiet

Shantoung Galimard dla kobiet

tuberozowy
Shantoung Galimard dla kobiet Zdjęcia

Shantoung marki Galimard to kwiatowe perfumy dla kobiet. Shantoung został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, ylang-ylang, tuberoza, drzewo sandałowe, paczula, wanilia i fiołek.

Jaśmin Ylang-ylang Tuberoza Drzewo sandałowe Paczula Wanilia Fiołek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shantoung by Galimard.

Shantoung Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Galimard Shantoung, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Galimard Shantoung, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shantoung marki Galimard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shantoung marki Galimard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Alfred Sung Sung Comptoir Sud Pacifique Eau de Naphe Adidas Energy Game Givenchy Jardin d`Interdit Dancing with Butterflies Lalique Le Baiser Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Cherry Bomb Michael Kors Island Bermuda Nina Ricci Love by Nina Bath and Body Works Butterfly Flower Kenzo Flower by Kenzo Essentielle Gale Hayman So Delicious Women Gucci Flora by Gucci Eau de Parfum