Marki » F-H » szyprowe « Grupy

Seigneur Galimard dla mężczyzn

Seigneur Galimard dla mężczyzn

skórzany

Seigneur marki Galimard to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są tangeryna i nuty zielone; nutami serca są jaśmin, gałka muszkatołowa, goździk (przyprawa), fiołek i kminek; nutami bazy są piżmo, paczula, wanilia i skóra.

Tangeryna Nuty zielone

Jaśmin Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa) Fiołek Kminek

Piżmo Paczula Wanilia Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Seigneur by Galimard.

Seigneur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Galimard Seigneur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Galimard Seigneur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Seigneur marki Galimard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Seigneur marki Galimard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Jacomo Paradox for Men Domenico Caraceni Domenico Caraceni 1913 Clarins Eau Dynamisante Jovoy Paris Chypre Parfumerie Generale PG08 Intrigant Patchouli Miller Harris Terre de Bois Gres Air de Cabochard Royal Copenhagen Royal Copenhagen Ayala Moriel Rainforest Amway Quixotic Pascal Morabito Passion Mediterrannee Yachting Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Paper & Cotton