Marki » F-H » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Rencontre Galimard dla kobiet i mężczyzn

Rencontre Galimard dla kobiet i mężczyzn

Rencontre marki Galimard to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Rencontre został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi i tangeryna; nutami serca są irys, jaśmin i fasolka tonka; nutami bazy są piżmo i cedr virginia.

Cytryna Amalfi Tangeryna

Irys Jaśmin Fasolka tonka

Piżmo Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rencontre by Galimard.

Rencontre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Galimard Rencontre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Galimard Rencontre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rencontre marki Galimard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rencontre marki Galimard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Divine L'Homme de Coeur Kenzo Air Chevignon Chevignon CC Bvlgari Bvlgari Pour Homme Soir Montale Black Aoud ID Parfums Exterieur Nuit Cathy Guetta Ibiza for Men L`Erbolario Musk Etat Libre d`Orange Jasmin et Cigarette Diesel Diesel Green Feminine Special Edition Versace Versense Donna Karan DKNY Be Delicious Pop-Art Optic