Marki » F-H » aromatyczno - fougere « Grupy

Monsieur Galimard Galimard dla mężczyzn

Monsieur Galimard Galimard dla mężczyzn

ziołowy

Monsieur Galimard marki Galimard to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są lawenda, bergamotka, cytryna amalfi i estragon; nutami serca są geranium, szałwia i cynamon; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i mech dębowy.

Lawenda Bergamotka Cytryna Amalfi Estragon

Geranium Szałwia Cynamon

Piżmo Drzewo sandałowe Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Monsieur Galimard by Galimard.

Monsieur Galimard Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Galimard Monsieur Galimard, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Galimard Monsieur Galimard, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Monsieur Galimard marki Galimard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Monsieur Galimard marki Galimard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Truth For Men Jean Paul Gaultier Le Male Tonique Cologne Givenchy Les Parfums Mythiques - Xeryus Avon Avon Essence Azzaro Cockpit Krizia Krizia Uomo Istinto Charles Jourdan Un Homme Geo. F. Trumper Wild Fern Cologne Fred Hayman 273 Rodeo Drive for Men O Boticario Acqua di Colonia Fougere Detaille Par 4 Cerruti Nino Cerruti