Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Ma Faute Galimard dla kobiet

Ma Faute Galimard dla kobiet

Mam: 1

Ma Faute marki Galimard to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka i nuty zielone; nutami serca są jaśmin, paczula, róża i konwalia; nutami bazy są piżmo, ambra i wanilia.

Bergamotka Nuty zielone

Jaśmin Paczula Róża Konwalia

Piżmo Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ma Faute by Galimard.

Ma Faute Recenzje Perfum

Mademoiselle
Mademoiselle

Ma faute to zapach niewinny z dominującymi miękkimi, zielonymi nutami, które niczym bluszcz opatulają nasze ciało i zmysły. Bluszcz ten nie pozwala dominować innym zapachom, lecz mimo tej szczelności do mych nozdrzy delikatnie przedziera się aromat róży i konwalii.
Ma faute to nimfa leśna. Zapach idealny dla kobiet lubiących podkreślać swoją niewinność, zakochanych w nutach zielonych i samej naturze.
Kupując ten zapach, byłam nim zachwycona. Zachwyt ten trwał przez ... miesiąc
Dochodząc do setna recenzji odkrywam dlaczego zapach Galimarda jest Ma Faute - nie kocham go, potrafię bez niego żyć
Czy c'est ma faute ? Nie, ponieważ lubię gdy perfumy podkreślają mój nastrój i osobowość, a 'moja wina' do mnie nie pasuje.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Galimard Ma Faute, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Galimard Ma Faute, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ma Faute marki Galimard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ma Faute marki Galimard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Kenzo Parfum d`Ete Versace Versace Essence Emotional Guerlain Cherry Blossom Delight Estée Lauder Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition Valentino Very Valentino Tartine et Chocolat Ptisenbon Caswell Massey Newport Michael Storer Stephanie Philosophy Eternal Grace Project D by Dannii and Tabitha Dawn Royal Apothic Japonesque Florascent Aqua Aromatica The Vert