Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Lapis Lazuli Galimard dla kobiet

Lapis Lazuli Galimard dla kobiet

Mam: 1

Lapis Lazuli marki Galimard to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są brzoskwinia i malina; nutami serca są jaśmin, fiołek i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka i wanilia.

Brzoskwinia Malina

Jaśmin Fiołek Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lapis Lazuli by Galimard.

Lapis Lazuli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Galimard Lapis Lazuli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Galimard Lapis Lazuli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lapis Lazuli marki Galimard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lapis Lazuli marki Galimard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Iceberg Fluid Woman Salvador Dali Eau de RubyLips Elizabeth Arden Mediterranean Breeze Yves Saint Laurent Baby Doll Magic Victoria`s Secret Sexy Little Thing L`Occitane en Provence Peach Blossom Jeanne Arthes Love Generation Pink O Boticario Myriad Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 9 Sarantis B.U. Rockmantic Perry Ellis 18 Jovan Satisfaction for Women