Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Galimar Galimard dla kobiet

Galimar Galimard dla kobiet

Mam: 1

cynamonowy

Galimar marki Galimard to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są cytryna amalfi i pomarańcza; nutami serca są irys, jaśmin, gałka muszkatołowa, cynamon i róża; nutami bazy są piżmo, paczula i wanilia.

Cytryna Amalfi Pomarańcza

Irys Jaśmin Gałka muszkatołowa Cynamon Róża

Piżmo Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Galimar by Galimard.

Galimar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Galimard Galimar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Galimard Galimar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Galimar marki Galimard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Galimar marki Galimard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Giorgio Armani Armani Mania Oriflame Deep Woods Krizia Krizia Fendi Fendi Uomo Parfums Elite Elite Silver Limited Edition for Him Yves Rocher Comme une Evidence Homme Montale Aoud Lime Guerlain Vetiver Sport Stephanie de Saint-Aignan Tobacco Mucho The American Line Marines - Devil Dog Marc Jacobs Bang Playboy Playboy New York