Marki » F-H » szyprowo - owocowe « Grupy

Carina Galimard dla kobiet

Carina Galimard dla kobiet

Carina marki Galimard to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Carina został wydany w 1960 roku. Nutami głowy są brzoskwinia i mięta; nutami serca są kolendra, róża, ananas i malina; nutami bazy są piżmo, mech dębowy i cedr virginia.

Brzoskwinia Mięta

Kolendra Róża Ananas Malina

Piżmo Mech dębowy Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Carina by Galimard.

Carina Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Galimard Carina, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Galimard Carina, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Carina marki Galimard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Carina marki Galimard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - owocowe
ID Parfums Andalucia Ayala Moriel ArbitRary Pupa Yes Gold Custo Barcelona Custo Barcelona biehl parfumkunstwerke pc02 Revillon Anouchka Ayala Moriel Megumi Daniel Vaudd Actus Reus Neil Morris Hologram Creed Aventus Arrogance Arrogance Les Perfumes Absolute de Mate DSH Perfumes Mata Hari