Marki » F-H » szyprowe « Grupy

Aigues Vives Galimard dla mężczyzn

Aigues Vives Galimard dla mężczyzn

Aigues Vives marki Galimard to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są lawenda, kolendra i nuty zielone; nutami bazy są mech dębowy i suszone owoce.

Bergamotka Cytryna Amalfi

Lawenda Kolendra Nuty zielone

Mech dębowy Suszone owoce

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aigues Vives by Galimard.

Aigues Vives Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Galimard Aigues Vives, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Galimard Aigues Vives, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aigues Vives marki Galimard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aigues Vives marki Galimard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Revlon Flair Gres My Life Hommage a Marlene Dietrich Christian Dior Diorling Six Scents Six Scents Series Two 3 Henrik Vibskov: Solar Donkey Power Les Parfums de Rosine Une Folie de Rose Penhaligon`s Racquets Formula DSH Perfumes Feuilles Vertes (Green Leaves) Brooksfield Brooksfield Men Atkinsons English Lavender Amouage Memoir Woman Jean Patou Invitation Pierre Cardin Cardin