Marki » F-H » szyprowe « Grupy

Aigues Vives Galimard dla mężczyzn

Aigues Vives Galimard dla mężczyzn

Aigues Vives marki Galimard to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są lawenda, kolendra i nuty zielone; nutami bazy są mech dębowy i suszone owoce.

Bergamotka Cytryna Amalfi

Lawenda Kolendra Nuty zielone

Mech dębowy Suszone owoce

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aigues Vives by Galimard.

Aigues Vives Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Galimard Aigues Vives, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Galimard Aigues Vives, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aigues Vives marki Galimard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aigues Vives marki Galimard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Halston Halston Z Parfumerie Generale PG08 Intrigant Patchouli M. Micallef Avant-Garde Animale Animale Paloma Picasso Mon Parfum Roberto Capucci Capucci Pour Homme Parfums Bleu English Blazer Amouage The Library Collection Opus I Amouage Memoir Woman Perry Ellis Night Six Scents Six Scents Series Three 1 Alex Mabille: Beau Bow Galimard Seigneur