Marki » F-H » « Grupy

Elixir de Plaisir. Première dame Galerie des Sens dla kobiet i mężczyzn

Elixir de Plaisir. Première dame Galerie des Sens dla kobiet i mężczyzn

Elixir de Plaisir. Première dame marki Galerie des Sens to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Elixir de Plaisir. Première dame został wydany w 2015 roku. Elixir de Plaisir. Première dame stworzyli Jean-Claude Astier i Geoffrey Nejman. Nutami głowy są gruszka, Śliwka i czarna porzeczka; nutami serca są kwiat pomarańczy, liczi, róża i frezja; nutami bazy są białe piżmo, ambra, wanilia i toffee.

Gruszka Śliwka Czarna porzeczka

Kwiat pomarańczy Liczi Róża Frezja

Białe piżmo Ambra Wanilia Toffee

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elixir de Plaisir. Première dame by Galerie des Sens.

Elixir de Plaisir. Première dame Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Galerie des Sens Elixir de Plaisir. Première dame, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Galerie des Sens Elixir de Plaisir. Première dame, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elixir de Plaisir. Première dame marki Galerie des Sens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elixir de Plaisir. Première dame marki Galerie des Sens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Profumum Roma Thundra Trish McEvoy Trish McEvoy 9 Blackberry & Vanilla Musk Victoria`s Secret Sweet Craving Keiko Mecheri Crystal D`Ambre Nina Ricci Fille d`Eve DSH Perfumes Eau de la Favourite (The Perfumed Court ; Natural) Demeter Fragrance Condensed Milk Ferrari Scuderia Ferrari Keiko Mecheri Les Zazous Tom Tailor Liquid Man Andrea Maack Smart Ajmal Lure for Him