Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Sunset Boulevard Gale Hayman dla kobiet i mężczyzn

Sunset Boulevard Gale Hayman dla kobiet i mężczyzn

miodowy
Sunset Boulevard Gale Hayman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sunset Boulevard Gale Hayman dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Sunset Boulevard marki Gale Hayman to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Sunset Boulevard został wydany w 1998 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, miód i białe kwiaty.

Pomarańcza Miód Białe kwiaty

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sunset Boulevard by Gale Hayman.

Sunset Boulevard Recenzje Perfum

JAROSLAV
JAROSLAV

To klasyczna kompozycja w najlepszym wydaniu
Od pierwszego niuchnięcia wyczuwa się echa wcześniejszej epoki perfumiarstwa, takich których już się nie produkuje:(
Zapach jest bardzo uwodzicielski z długim ogonem, ognisty i sensualny.Wręcz eksploduje gorącymi akordami cierpkiego miodu, pomarańczy oraz jaśminowymi nutami. Wyczuwam także paczulę i piżmo które nie zostały wymienione w kompozycji.
Ta orientalno-kwiatowa kompozycja z pewnością zadowoli poszukiwaczy i wielbicieli perfum retro z duszą.
Jeżeli ktoś uwielbia takie pachnidła jak Opium YSL oraz Aromatic Elixir Clinique powinien zainteresować się tą pozycją!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gale Hayman Sunset Boulevard, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gale Hayman Sunset Boulevard, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sunset Boulevard marki Gale Hayman. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sunset Boulevard marki Gale Hayman reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

LR LR Classics Antigua Givenchy Play For Her Intense Amouage Jubilation for Women Ellen Tracy Linda Allard The Party The Garden Party Tuberose Revlon Fire & Ice Rasasi Al Lulu Al Aswad Jeanne Arthes Cobra Dorin Un Air d`Amour Pour Madame Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Nicolai Parfumeur Createur Maharadjah