Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Style Gale Hayman dla kobiet

Style Gale Hayman dla kobiet

Style marki Gale Hayman to kwiatowe perfumy dla kobiet. Style został wydany w 1999 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mandarynka, cytryna i białe kwiaty.

Mandarynka Cytryna Białe kwiaty

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Style by Gale Hayman.

Style Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gale Hayman Style, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gale Hayman Style, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Style marki Gale Hayman. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Style marki Gale Hayman reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Pupa Very Flower Orchidea becker.eshaya b.e. Givenchy Absolutely Irresistible Woods of Windsor Mimosa Elizabeth Arden Pretty Clean Clean Simply Soap Jean Paul Gaultier Classique L`Eau d`Ete Parfumerie Generale PG15 Ilang Ivohibe Oscar de la Renta Oscar Sheer Freesia Strange Invisible Perfumes Epic Gardenia Carthusia Caprissimo Donna Karan Iris