Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Style Gale Hayman dla kobiet

Style Gale Hayman dla kobiet

Style marki Gale Hayman to kwiatowe perfumy dla kobiet. Style został wydany w 1999 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mandarynka, cytryna i białe kwiaty.

Mandarynka Cytryna Białe kwiaty

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Style by Gale Hayman.

Style Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gale Hayman Style, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gale Hayman Style, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Style marki Gale Hayman. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Style marki Gale Hayman reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera Chic Limited Red Edition Jean Paul Gaultier Fragile Eau de Toilette Rochas Tocadilly Jil Sander Style Summer Avon Petal by Cynthia Rowley Jean Patou 1000 Clean Clean Shower Fresh Jean Patou Amour Amour Miller Harris Coeur de Fleur Balenciaga Talisman eau Transparente Floris Tuberose Annick Goutal Rose Splendide