Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Glamour Gale Hayman dla kobiet

Glamour Gale Hayman dla kobiet

Glamour marki Gale Hayman to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Glamour został wydany w 1999 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatów orientalnych, drzewo sandałowe, piżmo i wanilia.

Nuty kwiatów orientalnych Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Glamour by Gale Hayman.

Glamour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gale Hayman Glamour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gale Hayman Glamour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Glamour marki Gale Hayman. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Glamour marki Gale Hayman reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cafe Parfums Cafe Intenso Kenzo Flower by Kenzo Edition d`Artistes Pierre Balmain La Mome Avon Far Away Remy Latour Lune d`Ete MDCI Parfums Enlevement au Serail Red Flower Organic Perfume Ambrette La Prairie Life Threads Emerald Ebba Los Angeles Miss Natasha Alta Moda Midnight Dreams Jeanne Arthes Arome Arthes Lush Imogen Rose