Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Glamour Gale Hayman dla kobiet

Glamour Gale Hayman dla kobiet

Glamour marki Gale Hayman to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Glamour został wydany w 1999 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatów orientalnych, drzewo sandałowe, piżmo i wanilia.

Nuty kwiatów orientalnych Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Glamour by Gale Hayman.

Glamour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gale Hayman Glamour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gale Hayman Glamour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Glamour marki Gale Hayman. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Glamour marki Gale Hayman reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clarins Par Amour Guerlain Angélique Noire Caron Aimez - Moi Matthew Williamson Matthew Williamson Leonard L'Orchidee Lubin Nuit de Longchamp Yves Saint Laurent Opium Oriental Limited Edition Carla Fracci Hamlet Lolita Lempicka Si Lolita Penhaligon`s Orange Blossom Iceberg Universe Lush Twilight