Marki » F-H » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Delicious Chocolate Gale Hayman dla kobiet

Delicious Chocolate Gale Hayman dla kobiet

Mam: 3 Chcę: 2

kakaowy

Delicious Chocolate marki Gale Hayman to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Delicious Chocolate został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, Śliwka, brzoskwinia, jaśmin, esencja różana, meksykańska czekolada, wanilia, ambra, nuty drzewne i piżmo.

Bergamotka Śliwka Brzoskwinia Jaśmin Esencja różana Meksykańska czekolada Wanilia Ambra Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Delicious Chocolate by Gale Hayman.

Delicious Chocolate Recenzje Perfum

Delicious Chocolate by Gale Hayman 4.67 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gale Hayman Delicious Chocolate, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gale Hayman Delicious Chocolate, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Delicious Chocolate marki Gale Hayman. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Delicious Chocolate marki Gale Hayman reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Caprice Amarena Deborah Be Gourmand - Soft Sugar Estée Lauder Pleasures Delight The Body Shop Chymara Luciano Soprani Flirt Issimo Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck Mojo Be Candy Anya`s Garden Star Flower Maitre Parfumeur et Gantier Vocalise Mariah Carey Lollipop Bling Mine Again Sprezzatura 751 Amori Erranti Strange Invisible Perfumes Vacances