Marki » F-H » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Delicious Chocolate Gale Hayman dla kobiet

Delicious Chocolate Gale Hayman dla kobiet

Mam: 3 Chcę: 2

kakaowy

Delicious Chocolate marki Gale Hayman to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Delicious Chocolate został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, Śliwka, brzoskwinia, jaśmin, esencja różana, meksykańska czekolada, wanilia, ambra, nuty drzewne i piżmo.

Bergamotka Śliwka Brzoskwinia Jaśmin Esencja różana Meksykańska czekolada Wanilia Ambra Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Delicious Chocolate by Gale Hayman.

Delicious Chocolate Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gale Hayman Delicious Chocolate, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gale Hayman Delicious Chocolate, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Delicious Chocolate marki Gale Hayman. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Delicious Chocolate marki Gale Hayman reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Alain Delon Samourai Woman Love Gold Bijan Bijan VIP Women Abercrombie & Fitch Wakely Nicolai Parfumeur Createur Juste un rêve Calvin Klein ck IN2U Heat Her O Boticario Glamour Secrets Black Laurence Dumont Vanille Monoi O Boticario Egeo Dolce Pamela Anderson Malibu Day Sprezzatura 751 Amori Erranti Sinfonia di Note Coeur de Noisette Swiss Arabian Abeer al Majlis