Marki » F-H » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Delicious Amber Gale Hayman dla kobiet

Delicious Amber Gale Hayman dla kobiet

Delicious Amber marki Gale Hayman to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, cytrusy, jaśmin, drzewo sandałowe, heliotrop, cukier, piżmo i wanilia.

Pomarańcza Cytrusy Jaśmin Drzewo sandałowe Heliotrop Cukier Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Delicious Amber by Gale Hayman.

Delicious Amber Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gale Hayman Delicious Amber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gale Hayman Delicious Amber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Delicious Amber marki Gale Hayman. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Delicious Amber marki Gale Hayman reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Betsey Johnson Betsey Johnson Tous Touch Cioccolato Mon Amour Bianco Classico Boadicea the Victorious Intense Nina Ricci Le Paradis de Nina Remy Latour Diamond Rain Parfums de Coeur Body Fantasies Vampire Michel Germain Sexual Blush Cacharel Amor Amor Absolu Jeanne Arthes Amore Mio Molinard Tendre Friandise