Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Delicious Gale Hayman dla kobiet

Delicious Gale Hayman dla kobiet

żółtych kwiatów

Delicious marki Gale Hayman to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Delicious został wydany w 1994 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rene Morgenthaler. Nutami głowy są mimoza, mandarynka, syrop z czarnej porzeczki, boronia, neroli i narcyz; nutami serca są tuberoza, dzięgiel, jaśmin, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, piżmo i korzeń irysa.

Mimoza Mandarynka Syrop z czarnej porzeczki Boronia Neroli Narcyz

Tuberoza Dzięgiel Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo Korzeń irysa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Delicious by Gale Hayman.

Orient

Delicious Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gale Hayman Delicious, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gale Hayman Delicious, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Delicious marki Gale Hayman. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Delicious marki Gale Hayman reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Mahora Juvena Sarabe Leonard Balahe Jacomo Coeur de Parfum / Parfum Rare Pierre Balmain Balmain de Balmain Clinique Aromatics Elixir Molinard Habanita Pierre Balmain Ambre Gris Carven Madame de Carven Jacques Fath Fath de Fath Montana Montana Parfum d'Homme Montana Parfum de Peau Van Cleef & Arpels First Giorgio Armani Mania Emanuel Ungaro Diva Parfum d`Empire Cuir Ottoman Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Yves Saint Laurent Opium Cartier Must de Cartier Yves Saint Laurent M7