Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Delicious Gale Hayman dla kobiet

Delicious Gale Hayman dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 2

żółtych kwiatów

Delicious marki Gale Hayman to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Delicious został wydany w 1994 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rene Morgenthaler. Nutami głowy są mimoza, mandarynka, syrop z czarnej porzeczki, boronia, neroli i narcyz; nutami serca są tuberoza, dzięgiel, jaśmin, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, piżmo i korzeń irysa.

Mimoza Mandarynka Syrop z czarnej porzeczki Boronia Neroli Narcyz

Tuberoza Dzięgiel Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo Korzeń irysa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Delicious by Gale Hayman.

Orient

Delicious by Gale Hayman EDT Spray 3.3 oz for Women
Delicious by Gale Hayman EDT Spray 3.3 oz for Women
Eau De Toilette 3.4oz
21.34 USD
Delicious Perfume by Gale Hayman, 3.4 oz Eau De Toilette Spray New Packaging for Women
FragranceNet.com
21.99 USD
Delicious by Gale Hayman EDT Spray 3.3 oz Body Lotion 3.3 oz Shower Gel 3.3 oz for Women
22.95 USD
Delicious Chocolat Perfume by Gale Hayman, 3.3 oz Eau De Toilette Spray for Women
Gift Set 3.3oz
23.95 USD
Delicious Gift Set by Gale Hayman Gift Set for Women Includes 3.3 oz Eau De Toilette Spray 3.3 oz Body Lotion 3.3 oz Body Wash

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gale Hayman Delicious, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gale Hayman Delicious, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Delicious marki Gale Hayman. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Delicious marki Gale Hayman reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Mahora Juvena Sarabe Aubusson Desirade Leonard Balahe Pierre Balmain Balmain de Balmain Pierre Balmain Ambre Gris Clinique Aromatics Elixir Carven Madame de Carven Jacomo Coeur de Parfum / Parfum Rare Salvador Dali Salvador Dali Parfum Montana Montana Parfum d'Homme Molinard Habanita Montana Parfum de Peau Van Cleef & Arpels First Giorgio Armani Mania Emanuel Ungaro Diva Parfum d`Empire Cuir Ottoman Cartier Must de Cartier Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Jean-Louis Scherrer Scherrer 2