Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

That`s Amore! Tattoo Lei Gai Mattiolo dla kobiet

That`s Amore! Tattoo Lei Gai Mattiolo dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

That`s Amore! Tattoo Lei Gai Mattiolo dla kobiet Zdjęcia That`s Amore! Tattoo Lei Gai Mattiolo dla kobiet Zdjęcia

That`s Amore! Tattoo Lei marki Gai Mattiolo to kwiatowe perfumy dla kobiet. That`s Amore! Tattoo Lei został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są imbir, nuty wodne, pomarańcza i róża; nutami serca są magnolia, frezja, piwonia i jaśmin; nutami bazy są cedr, wanilia i piżmo.

Imbir Nuty wodne Pomarańcza Róża

Magnolia Frezja Piwonia Jaśmin

Cedr Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about That`s Amore! Tattoo Lei by Gai Mattiolo.

That`s Amore! Tattoo Lei Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gai Mattiolo That`s Amore! Tattoo Lei, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gai Mattiolo That`s Amore! Tattoo Lei, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum That`s Amore! Tattoo Lei marki Gai Mattiolo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu That`s Amore! Tattoo Lei marki Gai Mattiolo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Agatha Ruiz de la Prada Flor Nina Ricci Love in Paris Christmas 2006 Sergio Tacchini BE-ST Abercrombie & Fitch Ezra Acqua di Genova Acqua di Genova - Gold Guerlain Mayotte Ted Lapidus Lovely Fantasme Christian Dior Miss Dior Cherie L`Eau Tsi-La Organic Fleur Sauvage Jovan White Musk Sanrio Hello Kitty Diamond Edition Orlane Autour de la Rose