Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

That`s Amore! Tattoo Lei Gai Mattiolo dla kobiet

That`s Amore! Tattoo Lei Gai Mattiolo dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

That`s Amore! Tattoo Lei Gai Mattiolo dla kobiet Zdjęcia That`s Amore! Tattoo Lei Gai Mattiolo dla kobiet Zdjęcia

That`s Amore! Tattoo Lei marki Gai Mattiolo to kwiatowe perfumy dla kobiet. That`s Amore! Tattoo Lei został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są imbir, nuty wodne, pomarańcza i róża; nutami serca są magnolia, frezja, piwonia i jaśmin; nutami bazy są cedr, wanilia i piżmo.

Imbir Nuty wodne Pomarańcza Róża

Magnolia Frezja Piwonia Jaśmin

Cedr Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about That`s Amore! Tattoo Lei by Gai Mattiolo.

That`s Amore! Tattoo Lei Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gai Mattiolo That`s Amore! Tattoo Lei, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gai Mattiolo That`s Amore! Tattoo Lei, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum That`s Amore! Tattoo Lei marki Gai Mattiolo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu That`s Amore! Tattoo Lei marki Gai Mattiolo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Caroll Caroll de Caroll Boucheron Miss Boucheron Robert Piguet Fracas Bath and Body Works Wild Honeysuckle Paris Hilton Fairy Dust Estée Lauder Beautiful Spring Veil Perry Ellis 360° Black for Women Voluspa Cult of Helios Anna Sui Rock Me! Summer of Love April Aromatics Lindenblossom Adrien Arpel Adri Essence Henri Bendel Vanilla Flower