Marki » F-H » orientalne « Grupy

That's Amore! Lui Gai Mattiolo dla mężczyzn

That's Amore! Lui Gai Mattiolo dla mężczyzn

Miałem: 1

That's Amore! Lui Gai Mattiolo dla mężczyzn Zdjęcia

That's Amore! Lui marki Gai Mattiolo to orientalne perfumy dla mężczyzn. That's Amore! Lui został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest IFF. Nutami głowy są lawenda, wetyweria i cytryna; nutami serca są przyprawy i wanilia; nutami bazy są ambra, mech dębowy i nuty drzewne.

Lawenda Wetyweria Cytryna

Przyprawy Wanilia

Ambra Mech dębowy Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about That's Amore! Lui by Gai Mattiolo.

That's Amore! Lui Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gai Mattiolo That's Amore! Lui, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gai Mattiolo That's Amore! Lui, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum That's Amore! Lui marki Gai Mattiolo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu That's Amore! Lui marki Gai Mattiolo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Abinoam Desejo Tom Ford Amber Absolute Guerlain Eau de Lit Tous Tous Man Kenzo Flower by Kenzo Limited Edition 2004 Bois 1920 Sutra Ylang Anne Pliska Anne Pliska Ramon Molvizar Oriental Goldskin M. Micallef Shanaan M. Micallef Aoud Gourmet Des Filles a la Vanille Patchouli Princesse Hippie Nobile 1942 Ambra Nobile