Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

That's Amore Kisses XXX Gai Mattiolo dla kobiet

That's Amore Kisses XXX Gai Mattiolo dla kobiet

That's Amore Kisses XXX marki Gai Mattiolo to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. That's Amore Kisses XXX został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytrusy, mandarynka i czarna porzeczka; nutami serca są ylang-ylang, gałka muszkatołowa, imbir, frezja, róża, fiołek, liść fiołka i malina; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, cedr virginia, ambra i wanilia.

Bergamotka Cytrusy Mandarynka Czarna porzeczka

Ylang-ylang Gałka muszkatołowa Imbir Frezja Róża Fiołek Liść fiołka Malina

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about That's Amore Kisses XXX by Gai Mattiolo.

That's Amore Kisses XXX Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gai Mattiolo That's Amore Kisses XXX, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gai Mattiolo That's Amore Kisses XXX, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum That's Amore Kisses XXX marki Gai Mattiolo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu That's Amore Kisses XXX marki Gai Mattiolo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche Tom Ford Black Orchid Voile de Fleur Shaik Opulent Shaik Classic No 33 Torrente L'Or Blanc de Torrente Demeter Fragrance HOTKISS Heart Breaker Paul Sebastian Design Floris Zinnia Divine L`etre Aime Femme M. Micallef Night Aoud Rasasi Sharina Dorin Un Air d’Arabie Oud Dorin Un Air d`Amour Pour Madame