Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

That's Amore Kisses XXX Gai Mattiolo dla kobiet

That's Amore Kisses XXX Gai Mattiolo dla kobiet

That's Amore Kisses XXX marki Gai Mattiolo to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. That's Amore Kisses XXX został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytrusy, mandarynka i czarna porzeczka; nutami serca są ylang-ylang, gałka muszkatołowa, imbir, frezja, róża, fiołek, liść fiołka i malina; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, cedr virginia, ambra i wanilia.

Bergamotka Cytrusy Mandarynka Czarna porzeczka

Ylang-ylang Gałka muszkatołowa Imbir Frezja Róża Fiołek Liść fiołka Malina

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about That's Amore Kisses XXX by Gai Mattiolo.

That's Amore Kisses XXX Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gai Mattiolo That's Amore Kisses XXX, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gai Mattiolo That's Amore Kisses XXX, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum That's Amore Kisses XXX marki Gai Mattiolo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu That's Amore Kisses XXX marki Gai Mattiolo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Judith Leiber Leiber Stella McCartney Stella Velvet Les Nereides Fleur Poudree de Musc Revlon Xia Xiang Germaine Monteil Galore Naomi Campbell Cat Deluxe With Kisses Stephanie de Saint-Aignan L`eau Nirique The Crown Perfumery Co. Tanglewood Bouquet Tsi-La Organic Kesu En Voyage Perfumes Carmel Boheme Swiss Arabian Khawla Bath House Indian Ginger and Orchid