Marki » F-H » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

kokosowy
That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LEI Hawaiian Vanilla Gai Mattiolo dla kobiet Zdjęcia

That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LEI Hawaiian Vanilla marki Gai Mattiolo to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LEI Hawaiian Vanilla został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bernard Ellena. Nutami głowy są kokos, frezja i cedr virginia; nutami serca są gardenia tahitańska, jaśmin, orchidea, nuty drzewne i morela; nutami bazy są wanilia, drzewo sandałowe, liść palmy, ambra i piżmo.

Kokos Frezja Cedr Virginia

Gardenia tahitańska Jaśmin Orchidea Nuty drzewne Morela

Wanilia Drzewo sandałowe Liść palmy Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LEI Hawaiian Vanilla by Gai Mattiolo.

That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LEI Hawaiian Vanilla Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Świetny zapach kwiatowo-kokosowo-drzewno-tropialny. Miks wielu nut, rewelacyjnie współbrzmiewających, bardzo optymistyczny, wakacyjny, słoneczny, bogaty w wiele białych kwiatów o anturaż tropikalnym.
Początek to uderzenie słodyczy tropikalnego kokosa, kremowej, naturalnej, pobrzmiewają nuty słodkich drzew.
Późniejsza faza bogactwo białych kwiatów, nut słodko-drzewnych i kokos, który swoją formą jest niszowy, nie płasko-maintreamowy, ma w sobie naturalność kokosowości z figowca czy drewna gruszy. Klimaty Heeley Coccobello.
Ciepły, ale idealny ze swoją tropikalnością na słoneczne, gorące dni.
Świetnie mi się go łączy z hesperydami i kwiatem pomarańczy A. Dominguez Azahar.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LEI Hawaiian Vanilla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LEI Hawaiian Vanilla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LEI Hawaiian Vanilla marki Gai Mattiolo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LEI Hawaiian Vanilla marki Gai Mattiolo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Nina Ricci Les Belles de Ricci Amour d`Amandier Deborah Be Gourmand - Candy Fruit Victoria`s Secret Succulent Tous Touch Oscar de la Renta Intrusion Chi Miss Chi Jo Malone Nectarine Blossom & Honey Eau Jeune Delice de Pomme Corine de Farme M'zelle Ananas Chantilly O Boticario Egeo Dolce Stacked Style Enchantress Strange Invisible Perfumes Tahitian Honey