Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

That`s Amore! Dance Lui Gai Mattiolo dla mężczyzn

That`s Amore! Dance Lui Gai Mattiolo dla mężczyzn

That`s Amore! Dance Lui marki Gai Mattiolo to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. That`s Amore! Dance Lui został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są rozmaryn, anyż gwiazdkowaty, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są lawenda, liść fiołka i heliotrop; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, piżmo, drzewo kaszmirowe i cedr.

Rozmaryn Anyż gwiazdkowaty Grejpfrut Bergamotka

Lawenda Liść fiołka Heliotrop

Fasolka tonka Ambra Piżmo Drzewo kaszmirowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about That`s Amore! Dance Lui by Gai Mattiolo.

That`s Amore! Dance Lui Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lui, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lui, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum That`s Amore! Dance Lui marki Gai Mattiolo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu That`s Amore! Dance Lui marki Gai Mattiolo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Byblos Blu Man Energy Morgan Morgan de Toi Homme Jean Paul Gaultier Monsieur Eau du Matin Azzaro Onyx Carthusia Carthusia Uomo Perfumer`s Workshop Samba Heat Men Rance 1795 Rue Rance Eau Duc De Berry Azzaro Pure Vetiver Lalique Scorpios Limited Edition 2010 Hugo Boss Boss Bottled Night Creed Cuir de Russie Brooks Brothers Black Fleece