Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Gai Mattiolo Gai Mattiolo dla kobiet

Gai Mattiolo Gai Mattiolo dla kobiet

wodny
Gai Mattiolo Gai Mattiolo dla kobiet Filmy

Gai Mattiolo marki Gai Mattiolo to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Gai Mattiolo został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są melon, brzoskwinia, białe kwiaty, bergamotka i cytryna; nutami serca są goździk (roślina), liść fiołka i gruszka; nutami bazy są ambra i piżmo.

Melon Brzoskwinia Białe kwiaty Bergamotka Cytryna

Goździk (roślina) Liść fiołka Gruszka

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gai Mattiolo by Gai Mattiolo.

Allure

Gai Mattiolo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gai Mattiolo Gai Mattiolo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gai Mattiolo Gai Mattiolo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gai Mattiolo marki Gai Mattiolo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gai Mattiolo marki Gai Mattiolo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Amor Amor Bruno Banani Pure Woman Love Passport First Love Mary Kay Velocity Clean Clean Summer Eau Fraiche Benefit B Spot Halloween Halloween Kiss Sexy Chanel Les Exclusifs de Chanel No 18 Memoire Liquide Vacances Liquide Mango Lady Rebel Lush So White Best Company Best Company