Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Be Sparkling Gai Mattiolo dla kobiet

Be Sparkling Gai Mattiolo dla kobiet

Be Sparkling Gai Mattiolo dla kobiet Zdjęcia Be Sparkling Gai Mattiolo dla kobiet Zdjęcia Be Sparkling Gai Mattiolo dla kobiet Zdjęcia

Be Sparkling marki Gai Mattiolo to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Be Sparkling został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Delville. Nutami głowy są pomarańcza, bergamotka i cytryna; nutami serca są konwalia, wiciokrzew i piwonia; nutami bazy są brzoskwinia i piżmo.

Pomarańcza Bergamotka Cytryna

Konwalia Wiciokrzew Piwonia

Brzoskwinia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Be Sparkling by Gai Mattiolo.

Be Sparkling Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gai Mattiolo Be Sparkling, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gai Mattiolo Be Sparkling, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Be Sparkling marki Gai Mattiolo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Be Sparkling marki Gai Mattiolo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Iceberg Iceberg Effusion Woman Givenchy Extravagance d'Amarige L`Occitane en Provence Orange Leaves Eau de Cologne L`Occitane en Provence The Vert au Jasmin Victoria`s Secret Pink Eau Jeune Orange Riviera Absolument Parfemeur Absolument Absinthe Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso Chloe Eau de Fleurs Capucine CB I Hate Perfume Cradle of Light Oriflame Solliden for Her Florascent Aqua Aromatica The Vert