Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Temperamento Gabriela Sabatini dla kobiet

Temperamento Gabriela Sabatini dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 12

Temperamento marki Gabriela Sabatini to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Temperamento został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Deleamont. Nutami głowy są melon, bergamotka i czarna porzeczka; nutami serca są piwonia, jaśmin i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo i wanilia.

Melon Bergamotka Czarna porzeczka

Piwonia Jaśmin Konwalia

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Temperamento by Gabriela Sabatini.

Nazarenogabrielli

Temperamento Recenzje Perfum

grudzienszal
grudzienszal

Buteleczka ma już kilkanaście lat więc nie wiem czy dzisiejsze przedstawiają to samo.Maja wersja to zapach elegancki ,dodający pewności siebie.Niby kwiatowy, ale wyczuwam troszkę ambry, kropelkę bursztynu i gorzką pomarańczę. Używam go latem i na mojej skórze utrzymuje się niemal przez cały dzień.

diamentowa_orchidea
diamentowa_orchidea

Moim zdaniem bardzo pozytywna nuta :) Jest w niej coś orientalnego, ale na tyle lekkiego że spokojnie można używać jej na co dzień. Dla mnie jak najbardziej na wiosnę i lato dla kobiet które szukają połączenia delikatności z kobiecą tajemniczością.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gabriela Sabatini Temperamento, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gabriela Sabatini Temperamento, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Temperamento marki Gabriela Sabatini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Temperamento marki Gabriela Sabatini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Laura Biagiotti Aqua di Roma s.Oliver Love 2008 Cartier Delices De Cartier Eau de Parfum Van Cleef & Arpels Feerie Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Gold Edition Alain Delon Samourai Pinkberry Lancome Tresor Sheer Fragrance Eclectic Collections Mantra So...? So...? Eternal Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Flowers Esme Rene Midnight Wishes Palmers Palmers Woman