Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Summer Gabriela Sabatini dla kobiet

Summer Gabriela Sabatini dla kobiet

Miałem: 4 Chcę: 1

Summer Gabriela Sabatini dla kobiet Zdjęcia

Summer marki Gabriela Sabatini to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Summer został wydany w 2000 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, tangeryna i czerwone jabłko; nutami serca są jaśmin, hiacynt, brazylijskie drzewo różane i lilia; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia i wanilia.

Bergamotka Cytryna Amalfi Tangeryna Czerwone jabłko

Jaśmin Hiacynt Brazylijskie drzewo różane Lilia

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Summer by Gabriela Sabatini.

Summer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gabriela Sabatini Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gabriela Sabatini Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Summer marki Gabriela Sabatini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Summer marki Gabriela Sabatini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Naomi Campbell Queen of Gold Burberry Body Coty Pret a Porter Dolce&Gabbana D&G Light Blue Queen Latifah Queen of Hearts Priscilla Presley Indian Summer Jimmy Choo Jimmy Choo Lanvin Oxygene Torrente L`Or de Torrente Banana Republic Republic of Women Oriflame Delice Bvlgari Omnia Crystalline Eau de Parfum Cacharel Noa Perle Yves Rocher Neblina Rochas Absolu Donna Karan Cashmere Mist Molinard Nirmala Versace Yellow Diamond Bvlgari Omnia Crystalline