Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Private Edition Gabriela Sabatini dla kobiet

Private Edition Gabriela Sabatini dla kobiet

Private Edition marki Gabriela Sabatini to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są ananas, melon i mandarynka; nutami serca są fiołek, jaśmin i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i białe piżmo.

Ananas Melon Mandarynka

Fiołek Jaśmin Konwalia

Drzewo sandałowe Paczula Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Private Edition by Gabriela Sabatini.

Private Edition Recenzje Perfum

TheImaginaryGirl
TheImaginaryGirl

Private Edition to jedne z moich ulubionych perfum. Kwiatowe, nieco pudrowe. Nie można ich określić mianem zapachu świeżego, nie są jednak również ciężkie. Przeciwnie – delikatne i subtelne, ale również niezbyt trwałe. Rzeczywiście dość… prywatne, jak sama nazwa wskazuje. Po kilku godzinach ledwo wyczuwalne, trzymające się blisko ciała, jak druga skóra. Kojarzą mi się z latem. Nie tylko dlatego, że właśnie latem ich używałam, ale dlatego, że są takie rozgrzewające, ulotne… Jak ciepły wiatr w słoneczny dzień. Jest to przy tym zapach niezwykle kobiecy, zmysłowy, zamknięty w charakterystycznym dla marki prostym, niemal ascetycznym, ale eleganckim flakonie. Niestety, próżno szukać go we wszelkiego rodzaju perfumeriach. Private Edition nie są już produkowane, a szkoda, bo to jeden z najcudowniejszych zapachów, jakie kiedykolwiek miałam.

Private Edition by Gabriela Sabatini 2.86 out of 5 based on 7 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gabriela Sabatini Private Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gabriela Sabatini Private Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Private Edition marki Gabriela Sabatini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Private Edition marki Gabriela Sabatini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Laura Biagiotti Venezia Givenchy Organza Cacharel Noa Chanel Allure Sensuelle Avon Tomorrow Yves Saint Laurent Belle d`Opium Lancome Hypnose Senses Calvin Klein Euphoria Blossom Max Mara Le Parfum Kate Moss Velvet Hour Yves Rocher So Elixir Calvin Klein Obsession Night Woman Esprit Groovy Life by Esprit Summer Edition Woman Van Cleef & Arpels Feerie Rubis Azzaro Jolie Rose Oriflame Pop Glam Electric Yellow Gabriela Sabatini Latin Dance Gabriela Sabatini Daylight Kate Moss Kate by Kate Moss Luxury Edition Gabriela Sabatini Elegance