Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Miss Gabriela Gabriela Sabatini dla kobiet

Miss Gabriela Gabriela Sabatini dla kobiet

Miss Gabriela Gabriela Sabatini dla kobiet Zdjęcia

Miss Gabriela marki Gabriela Sabatini to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Miss Gabriela został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są malina i różowy pieprz; nutami serca są jaśmin, piwonia i heliotrop; nutami bazy są szara ambra i cedr.

Malina Różowy pieprz

Jaśmin Piwonia Heliotrop

Szara ambra Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Gabriela by Gabriela Sabatini.

Miss Gabriela Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Na pewno należy pochwalić zapach Miss Gabriela za dobrą trwałość jak na zapach drogeryjny i niewygórowaną cenę: ponad 5 godzin.

Druga pochwała należy się za zupełnie przyjemne przedstawienie maliny w perfumach: nie jest to może specjalnie naturalny aromat, ale na pewno - w przeciwieństwie do większości kompozycji z maliną w roli głównej - nie jest lepiąco słodki i cukierkowy, a kwaskowaty i lekko ostry dzięki nutce pieprzu, dodajmy różowego ;)
Wyczuwam też piwonię.
Zapach przyzwoicie skrojony, różowy kolor płynu bardzo do niego pasuje. Myślę, że tego lata może być często kupowany "na prezent".

Miss Gabriela by Gabriela Sabatini 3.00 out of 5 based on 7 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gabriela Sabatini Miss Gabriela, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gabriela Sabatini Miss Gabriela, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Gabriela marki Gabriela Sabatini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Gabriela marki Gabriela Sabatini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Givenchy Dahlia Noir Nina Ricci Ricci Ricci Rihanna Reb'l Fleur Rihanna Nude Dior Hypnotic Poison Britney Spears Midnight Fantasy Yves Saint Laurent Opium Christina Aguilera Unforgettable Isabella Rossellini IsaBella Christina Aguilera Royal Desire Naomi Campbell Naomi Campbell At Night Emanuel Ungaro Ungaro 2007 Laura Biagiotti Venezia Estée Lauder Youth-Dew Lolita Lempicka Illusions Noires Si Lolita Eau de Minuit Diesel Loverdose Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Elie Saab Le Parfum Dior J`adore Bvlgari Jasmin Noir