Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Miss Gabriela Gabriela Sabatini dla kobiet

Miss Gabriela Gabriela Sabatini dla kobiet

lekko korzenny
Miss Gabriela Gabriela Sabatini dla kobiet Zdjęcia

Miss Gabriela marki Gabriela Sabatini to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Miss Gabriela został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są malina i różowy pieprz; nutami serca są jaśmin, piwonia i heliotrop; nutami bazy są ambra i cedr.

Malina Różowy pieprz

Jaśmin Piwonia Heliotrop

Ambra Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Gabriela by Gabriela Sabatini.

Curious Britney Spears

Miss Gabriela Recenzje Perfum

newelka
newelka

Jaki ten zapach różowy! I to nie tylko w kolorze płynu, ale i odbiorze. Mimo że nuty tego nie potwierdzają mi bardzo przypomina "Curious" Britney Spears, ta sama "kredowa" nuta podbita kwiatami, sprawiająca wrażenie czystego lekkiego pudru - tyle że w "Curious" jest ona dużo wyraźniejsza i przesłodzona, a tutaj ma więcej klasy. Zapach przywodzi mi na myśl delikatny rozświetlający makijaż różowo-beżowy.
W moim odczuciu bardzo pasowałby młodo wyglądającej kobiecie lub po prostu (dziewczęcej) nastolatce - i nazwa jest tu jak najbardziej trafiona.
Na wiosnę-lato, dzienną porą.

vertigo
vertigo

Na pewno należy pochwalić zapach Miss Gabriela za dobrą trwałość jak na zapach drogeryjny i niewygórowaną cenę: ponad 5 godzin.

Druga pochwała należy się za zupełnie przyjemne przedstawienie maliny w perfumach: nie jest to może specjalnie naturalny aromat, ale na pewno - w przeciwieństwie do większości kompozycji z maliną w roli głównej - nie jest lepiąco słodki i cukierkowy, a kwaskowaty i lekko ostry dzięki nutce pieprzu, dodajmy różowego ;)
Wyczuwam też piwonię.
Zapach przyzwoicie skrojony, różowy kolor płynu bardzo do niego pasuje. Myślę, że tego lata może być często kupowany "na prezent".

Miss Gabriela by Gabriela Sabatini 3.14 out of 5 based on 18 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gabriela Sabatini Miss Gabriela, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gabriela Sabatini Miss Gabriela, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Gabriela marki Gabriela Sabatini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Gabriela marki Gabriela Sabatini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Halle Berry Halle Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Christian Dior J`adore Gucci Gucci Guilty Lolita Lempicka Si Lolita Giorgio Armani Armani Code for Women Yves Rocher So Elixir Yves Saint Laurent Black Opium Cerruti 1881 Calvin Klein CK IN2U for Her Donna Karan DKNY My NY Oriflame Eclat Weekend Giorgio Armani Idole d`Armani Versace Versense Elizabeth Arden Green Tea Beyonce Heat Beyonce Heat Rush Givenchy Amarige Naomi Campbell Cat Deluxe Avon Incandessence