Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Latin Dance Gabriela Sabatini dla kobiet

Latin Dance Gabriela Sabatini dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 6

tropikalny

Latin Dance marki Gabriela Sabatini to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Latin Dance został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są kiwi, papaja, granat i bambus; nutami serca są konwalia, hibiskus i orchidea; nutą bazy jest ambra.

Kiwi Papaja Granat Bambus

Konwalia Hibiskus Orchidea

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Latin Dance by Gabriela Sabatini.

Latin Dance Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gabriela Sabatini Latin Dance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gabriela Sabatini Latin Dance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Latin Dance marki Gabriela Sabatini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Latin Dance marki Gabriela Sabatini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza Chanel Allure Sensuelle Esprit Groovy Life by Esprit Summer Edition Woman Oriflame Pop Glam Electric Yellow Gabriela Sabatini Elegance Yves Rocher Flowerparty Summer Versace Bright Crystal Lanvin Rumeur 2 Rose Yves Saint Laurent Elle Intense Eau de Parfum Yves Rocher So Elixir Eau de Toilette Jesus Del Pozo Halloween Kiss Sexy Oriflame Eclat Weekend Naomi Campbell Cat Deluxe At Night Bruno Banani Bruno Banani Woman Van Cleef & Arpels Feerie Oriflame M by Marcel Marongiu Yves Rocher So Elixir Givenchy Amarige Avon Incandessence Gabriela Sabatini Daylight