Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Devotion for Men Gabriela Sabatini dla mężczyzn

Devotion for Men Gabriela Sabatini dla mężczyzn

Miałem: 1

Devotion for Men marki Gabriela Sabatini to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Devotion for Men został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dorothee Piot. Nutami głowy są kolendra i sycylijska bergamotka; nutami serca są cynamon i tytoń; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, wanilia, cedr i ambra.

Kolendra Sycylijska bergamotka

Cynamon Tytoń

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia Cedr Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Devotion for Men by Gabriela Sabatini.

Devotion for Men Recenzje Perfum

Devotion for Men by Gabriela Sabatini 4.33 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gabriela Sabatini Devotion for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gabriela Sabatini Devotion for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Devotion for Men marki Gabriela Sabatini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Devotion for Men marki Gabriela Sabatini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Naomi Campbell Mystery Il Profvmo Osmo Scents Encens Epice Al Haramain Perfumes Mukhamria Maliki Hors La Monde Shiloh Dana Toujours Moi Reminiscence Noir Ramon Molvizar Luna Moon By Kilian Back to Black Atelier Flou Black Purple DSH Perfumes Michelangelo Les Nez Let Me Play the Lion Odin 01 Nomad