Marki » F-H » orientalno - waniliowe « Grupy

Devotion Gabriela Sabatini dla kobiet

Devotion Gabriela Sabatini dla kobiet

aldehydowy

Devotion marki Gabriela Sabatini to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Devotion został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są aldehydy, jabłko, cytryna i bergamotka; nutami serca są lilia, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, wanilia, wetyweria i pralina.

Aldehydy Jabłko Cytryna Bergamotka

Lilia Jaśmin Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia Wetyweria Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Devotion by Gabriela Sabatini.

Devotion Recenzje Perfum

magdala
magdala

Ta nazwa... Aż zajrzałam do słownika, czy dobrze kojarzę,a tam tak stoi; poświęcenie, oddanie, pobożność. Ho, ho, juz ja znam jeden współczesny zapach, co by taką nazwę mógł mieć ;) No, ale to nie panią Gagę bierzemy na tapetę, ale zupełnie inna panią, która zapoczątkowała nurt celebrycki. I o dziwo, zapachy, które wychodziły spod jej nazwiska, naprawdę były dobre, nawet bardzo. To były szalone lata 90-te, gdzie nikt nie oszczędzał dla zysku na składnikach, i zapachy pachniały jak powinny. Z tego, co pamiętam, to zapach miał wybitnie karmelowo-waniliową nutę (takie uwielbiam, to i w mózg się wrył). Butelka i zawartość, to raczej Seduction, ale takie nie wulgarne, tylko zmysłowe, coś jak gorący flirt. Szkoda wielka, że takie dobre zapachy już nie powstają. Jeśli chodzi o trwałość i projekcję to zapachy ze średniej półki sprzed 10-20 lat, mogłyby spokojnie konkurować z tymi "nowocześnie-markowymi". I te nowoczesne nieraz by przegrały. Dla miłośniczek ciepłych, jadalnych, ale nie ulepnych zapachów.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gabriela Sabatini Devotion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gabriela Sabatini Devotion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Devotion marki Gabriela Sabatini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Devotion marki Gabriela Sabatini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Balenciaga Le Dix Perfume Yves Rocher Ode à l'amour Givenchy Amarige Mariage Donna Karan DKNY Yves Saint Laurent Belle d`Opium Chanel Allure Sensuelle Karl Lagerfeld Sun Moon Stars L`Occitane en Provence The Vert a la Menthe (Green Tea with Mint) Rance 1795 Rue Rance Eau Superbe Grossmith Shem - el- Nessim Calvin Klein Eternity Summer 2009 Bvlgari Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme Yves Rocher Ode a L`Amour Passionnement Menard L'eau de Kasaneka Rochas Fleur d`Eau Hermes Elixir des Merveilles Gucci Envy Guerlain L'Instant de Guerlain Eau de Toilette Yves Rocher Shafali Fleur Rare