Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Daylight Gabriela Sabatini dla kobiet

Daylight Gabriela Sabatini dla kobiet

Daylight marki Gabriela Sabatini to kwiatowe perfumy dla kobiet. Daylight został wydany w 1992 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Martin Gras. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, mandarynka i arbuz; nutami serca są ylang-ylang, fiołek, Śliwka, morela i aksamitka; nutami bazy są ambra i wanilia.

Bergamotka Grejpfrut Mandarynka Arbuz

Ylang-ylang Fiołek Śliwka Morela Aksamitka

Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Daylight by Gabriela Sabatini.

Daylight Recenzje Perfum

huragan
huragan

Niesamowity zapach! Bardzo świeży, lekki, promienny i przepełniony radością, jak sama nazwa na to wskazuje. Kojarzy mi się z letnim, słonecznym porankiem, nie tylko przez nazwę, ale i okres w którym używałam tych perfum.
Trwałość i intensywność - bardzo dobra, czuć go cały dzień.
Idealne na każdą porę dnia.

Powinny być zawsze w gotowości na mojej półce, lecz niestety ich dostępność na rynku już na to nie pozwala :(

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gabriela Sabatini Daylight, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gabriela Sabatini Daylight, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Daylight marki Gabriela Sabatini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Daylight marki Gabriela Sabatini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Naomi Campbell Cat Deluxe At Night Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Chanel Allure Sensuelle Avon Passion Dance Gabriela Sabatini Magnetic Yves Saint Laurent Elle Prada Prada Candy Gabriela Sabatini Elegance Louis Feraud Louis Feraud Lanvin Rumeur 2 Rose Avon True Glow Estée Lauder Intuition Burberry Body Tender Bruno Banani Bruno Banani Woman Bottega Veneta Bottega Veneta Eau Legere Nina Ricci Ricci Ricci Avon Tomorrow Oriflame M by Marcel Marongiu Halle Berry Halle Yves Saint Laurent Parisienne